Specjalista ds. podatków w niepełnym wymiarze godzin (m/k/d)

Kitzingen
od 1 400 Praca w niepełnym wymiarze godzin od 20 godzin/tydzień Biuro domowe

Jesteś osobą liczącą liczby i szukasz nowego, wymagającego wyzwania, z dala od szarej codzienności kancelarii prawnej? Rozpocznij swoją karierę w tradycyjnej i odnoszącej sukcesy firmie. Polecimy Cię naszemu klientowi, umożliwimy rozpoczęcie pracy i wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki.

Korzyści:

Chcesz wiedzieć, co nasi pracownicy uwielbiają w swojej pracy w Schütze + Seifert? Zapoznaj się z opiniami naszych pracowników na kununu (www.kununu.com/de/schuetze-seifert7).

Możesz również oczekiwać:

  1. Atrakcyjnego pakietu wynagrodzeń (od 1400 euro za 20 godzin)
  2. Praca w niepełnym wymiarze godzin od 20 godzin tygodniowo
  3. Dni pracy w biurze domowym
  4. Dokładne zapoznanie się z wymagającym i zróżnicowanym obszarem odpowiedzialności
  5. Indywidualne możliwości dalszego szkolenia

Twój profil:

  1. Wykształcenie handlowe (referent podatkowy (m/k/d), referent przemysłowy (m/k/d) lub podobne) oraz kilkuletnie doświadczenie zawodowe
  2. Pewna obsługa pakietu MS Office
  3. Niezależny i ostrożny sposób pracy

Twoje zadania:

  1. Przetwarzanie wszystkich zadań księgowych w zakresie należności, zobowiązań i księgowania aktywów
  2. Sprawdzanie rozliczeń podatkowych i zaliczek na podatek
  3. Przygotowywanie i wspieranie audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  4. Pomoc w przygotowywaniu miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych
  5. Prowadzenie korespondencji z bankami, audytorami i urzędami.

Kandydaci i firmy ufają nam od ponad 30 lat w poszukiwaniu nowej pracy i nowych współpracowników. Jeśli zależy Ci na długoterminowej perspektywie kariery, zatrudnimy Cię we właściwy sposób. Aplikowanie do Schütze + Seifert jest łatwiejsze niż kiedykolwiek: skontaktuj się z nami przez e-mail, telefon lub czat, a my z przyjemnością zaoferujemy Ci odpowiednią pracę.

Miejsce pracy: 97318 Kitzingen
Kununu - Top Company
Kitzingen 97318 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-04-13