Személyzeti ügyintéző (m/f/d)

Wertheim
3,200 €-tól Rugalmas munkaidő-beosztás Változatos feladatok

Tudod, hogy a HR nem csak a Hessischer Rundfunkot jelenti, mert a szíved azért dobog, hogy a humán erőforrás területén dolgozz. Most már csak egy olyan munkáltatóra van szükséged, aki támogat téged az egyéni karrierépítésben és nagyfokú személyes felelősséget kínál - mi pedig összehozunk velük.

Előnyök:

Szeretné tudni, mit szeretnek a munkatársaink a Schütze + Seifertnél végzett munkájukban? Akkor nézze meg a kununu (www.kununu.com/de/schuetze-seifert7) oldalon található munkavállalói véleményeinket.

Ezenkívül számíthatsz még rá:

  • Vonzó javadalmazási csomag (3.200 €-tól)
  • Rugalmas munkaidő, megállapodás szerint részmunkaidőben is (30 óra)
  • Ideiglenes foglalkoztatás egy évre, meghosszabbítási lehetőséggel.
  • Gondos betanulás a kihívásokkal teli és változatos feladatkörbe.
  • Lehetőség a személyes fejlődésre és a saját projektekért való felelősségvállalásra.

  • Kereskedelmi végzettség (irodavezető/kommunikációs szakember (m/f/d), HR-szakember (m/f/d) vagy hasonló) és többéves szakmai tapasztalat a HR-szakmában.
  • Az MS Office magabiztos kezelése
  • Jó angol nyelvtudás
  • Kommunikációs készség és csapatszellem
  • Önálló és szolgáltatásorientált munkavégzés

Az Ön feladatai:

  • Támogatás az operatív személyzeti munkában
  • Levelezés az egészségbiztosítókkal, hivatalokkal és hatóságokkal
  • Személyzeti törzsadatok karbantartása
  • Szoros együttműködés és közreműködés a HR üzleti partnerekkel
  • Részvétel a személyzeti irányultságú speciális feladatokban és saját HR-projektben (digitális személyzeti dosszié).

A pályázók és a vállalatok már több mint 30 éve bíznak bennünk az új munkahely és az új munkatársak keresése során. Ön hosszú távú karrierlehetőséget szeretne, mi a megfelelő felvételt biztosítjuk. A Schütze + Seiferthez való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon vagy chaten, és mi örömmel ajánljuk Önnek a megfelelő állást.

Munkahely: 97877 Wertheim
Kununu - Top Company
Wertheim 97877 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-04-19
Beszéljen velünk