Administrator personalny (m/k/d)

Wertheim
od 3 200 Elastyczna organizacja czasu pracy Zróżnicowane zadania

Wiesz, że HR to nie tylko skrót od Hessischer Rundfunk, ponieważ Twoje serce bije dla pracy w dziale zasobów ludzkich. Teraz wszystko, czego potrzebujesz, to pracodawca, który wspiera Cię w indywidualnym rozwoju kariery i oferuje wysoki stopień osobistej odpowiedzialności - a my Cię z nim połączymy.

Korzyści:

Chcesz wiedzieć, co nasi pracownicy kochają w swojej pracy w Schütze + Seifert? Zapoznaj się z opiniami naszych pracowników na kununu (www.kununu.com/de/schuetze-seifert7).

Możesz również oczekiwać:

  • Atrakcyjnego pakietu wynagrodzeń (od 3 200 €)
  • Elastyczne godziny pracy, możliwe również w niepełnym wymiarze godzin po uzgodnieniu (30 godzin)
  • Zatrudnienie tymczasowe na okres jednego roku z możliwością przedłużenia
  • Dokładne zapoznanie się z wymagającym i zróżnicowanym obszarem odpowiedzialności
  • Możliwość rozwoju osobistego i przejęcia odpowiedzialności za własne projekty

Twój profil:

  • Wykształcenie handlowe (specjalista ds. zarządzania biurem/komunikacji (m/k/d), specjalista ds. HR (m/k/d) lub podobne) oraz kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pracy w obszarze HR
  • Pewna obsługa pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Niezależny i zorientowany na usługi sposób pracy

Twoje zadania:

  • Wsparcie w pracy operacyjnej personelu
  • Korespondencja z kasami chorych, urzędami i władzami
  • Prowadzenie głównych danych personalnych
  • Ścisła współpraca i wkład z partnerami biznesowymi HR
  • Udział w zadaniach specjalnych związanych z personelem i własnym projekcie HR (cyfrowa teczka personalna).

Kandydaci i firmy ufają nam od ponad 30 lat w poszukiwaniu nowej pracy i nowych współpracowników. Chcesz długoterminowej perspektywy kariery, my dokonujemy właściwego zatrudnienia. Aplikowanie do Schütze + Seifert jest łatwiejsze niż kiedykolwiek: skontaktuj się z nami przez e-mail, telefon lub czat, a my z przyjemnością zaoferujemy Ci odpowiednią pracę.

Miejsce pracy: 97877 Wertheim
Kununu - Top Company
Wertheim 97877 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-04-19