Üzemszerelő (m/f/d)

Mücke
A közvetlen elhelyezés nem kizárt

A mücke-i ügyfelünknél történő bevetéshez csapatunk megerősítése érdekében a lehető leghamarabb elkötelezett és utazásra kész, teljes munkaidőben dolgozó üzemépítő szerelőket (m/f/d) keresünk.

(Közvetlen elhelyezkedés nem kizárt)

Amire számíthat:

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Javadalmazási pótlék ügyfélmegbízások esetén az utazás első órájától kezdve.
  • Minden szinten jó fejlődési lehetőségekkel kecsegtető kilátások

  • Kommunikatív, szociálisan kompetens, és már rendelkezik releváns tapasztalattal a munkavállalók koordinálásában, felügyeletében és irányításában.
  • Elvégezte az üzemépítésben szerzett szakképesítést.
  • Szaktudással rendelkezik az összeszerelés és a javítás területén
  • Kereskedelmi és ügyfélközpontú gondolkodás, valamint magabiztos megjelenés a helyszíni ügyfelekkel szemben szintén kívánatos.
  • nagyfokú utazási hajlandóság

Az Ön feladatai:

  • Villamosipari kivitelezési intézkedések tervezése, végrehajtása és irányítása.
  • Tisztatéri rendszerek karbantartása és új telepítése
  • Rendszerek, bútorok és szellőztetőelemek összeszerelése
  • Termékeink javításának és karbantartásának elvégzése mind házon belül, mind pedig az ügyfelek telephelyein világszerte

A Schütze+Seifert több mint 30 éve megbízható partnere a munkavállalóknak és a vállalatoknak a személyzeti szolgáltatások és a munkaerő-közvetítés területén.

Munkahely: 35325 Mücke
Kununu - Top Company
Mücke 35325 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-02-09
Beszéljen velünk