Monter instalacji (m/k/d)

Mücke
Bezpośrednie umieszczenie nie jest wykluczone

Aby wzmocnić nasz zespół do wdrożenia u naszego klienta w Mücke, poszukujemy zaangażowanych i chętnych do podróżowania monterów konstrukcji roślinnych (m/k/d) w pełnym wymiarze godzin tak szybko, jak to możliwe.

(Bezpośrednie zatrudnienie nie jest wykluczone)

Czego możesz oczekiwać:

  • Wynagrodzenie wg umowy
  • Dodatek do wynagrodzenia za zadania u klienta od pierwszej godziny podróży
  • Perspektywy z dobrymi możliwościami rozwoju na wszystkich poziomach

Twój profil:

  • Jesteś komunikatywny, kompetentny społecznie i masz już odpowiednie doświadczenie w koordynowaniu, nadzorowaniu i zarządzaniu pracownikami
  • Ukończyłeś szkolenie w zawodzie związanym z budową instalacji
  • Masz doświadczenie w montażu i naprawach
  • Pożądane jest również myślenie komercyjne i zorientowane na klienta, a także pewność siebie w kontaktach z klientami na miejscu.
  • Wysoka gotowość do podróżowania

Twoje zadania:

  • Planowanie, wdrażanie i zarządzanie działaniami budowlanymi w branży elektrycznej
  • Konserwacja i nowa instalacja systemów pomieszczeń czystych
  • Montaż systemów, mebli i komponentów wentylacyjnych
  • Przeprowadzanie napraw i konserwacji naszych produktów zarówno w siedzibie firmy, jak i u klientów na całym świecie.

Od ponad 30 lat Schütze+Seifert jest niezawodnym partnerem dla pracowników i firm w zakresie usług personalnych i rekrutacji.

Miejsce pracy: 35325 Mücke
Kununu - Top Company
Mücke 35325 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-02-09