HU

Please note: The content on our website has been machine translated. Therefore, please forgive us for small errors!

Villanyszerelő (m/f/d)

Würzburg
Órabér 26,27 euróig terjedő órabér AZ H-P 7:00-15:00, pénteken 12:00 óráig. Állandó szerződés

Szeretné fejleszteni készségeit és kompetenciáit?
Akkor kezdje velünk a Würzburgi Egyetemi Kórházban a oldalon.

Mi kínálunk Önnek:

  • Órabér akár 26,27 €-ig terjedő órabér.
  • Munkaidő: H-De 07:00-15:30, Péntek 7:00-12:00.
  • Legfeljebb 48 hónapig tartó, projekthez kapcsolódó megbízást.
  • Kiterjedt szociális juttatásokat, beleértve a szabadság- és karácsonyi jutalmakat is
  • Akár 30 nap szabadság

Ezek az Ön feladatai:

  • Új telepítések és karbantartási munkák
  • Tűzjelző rendszerek telepítése és tesztelése
  • Műszaki hibák kijavítása
  • Adat- és elektromos berendezések áthelyezése

Amit magaddal kell hoznod:

  • Villanyszerelő vagy elektronikai technikus szakképesítés
    épületgépész (m/f/d)
  • Lehetőleg szakmai tapasztalattal vagy pályakezdőként is.
  • Önálló és körültekintő munkavégzés

Pályázók és cégek már több mint 30 éve bíznak bennünk, amikor új munkahelyet és új kollégákat keresnek.
Új állást szeretne. A Schütze + Seifertnél jelentkezni egyszerűbb, mint valaha. Vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon, chaten vagy WhatsAppon, és mi örömmel ajánlunk Önnek megfelelő állást.

Munkahely: 97080 Würzburg
Álláshirdetés másolása Link másolva
Kununu - Top Company
Würzburg 97080 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-03-01
Érdekli ez az állás?
Beszéljen velünk
Jelentkezzen most az állásra ###job###
Megbeszélni a találkozót
Érdekli egy állás? Akkor foglaljon időpontot.