Elektryk (m/k/d)

Würzburg
Wynagrodzenie godzinowe do 26,27 € AZ od poniedziałku do czwartku w godz. 7:00-15:00, w piątki do godz. 12:00. Umowa na czas nieokreślony

Chcesz rozwijać swoje umiejętności i kompetencje?
Rozpocznij z nami współpracę na w Szpitalu Uniwersyteckim w Würzburgu.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie godzinowe do 26,27 €
  • Godziny pracy od poniedziałku do czwartku od 07:00 do 15:30, od piątku od 07:00 do 12:00
  • Zlecenie związane z projektem na okres do 48 miesięcy
  • Rozbudowane świadczenia socjalne, w tym premie wakacyjne i świąteczne
  • Do 30 dni urlopu

Oto Twoje zadania:

  • Nowe instalacje i prace konserwacyjne
  • Instalacja i testowanie systemów sygnalizacji pożaru
  • Usuwanie usterek technicznych
  • Przenoszenie danych i sprzętu elektrycznego

Co powinieneś ze sobą zabrać:

  • Ukończone szkolenie zawodowe jako elektryk lub technik elektronik
    dla techniki budowlanej (m/f/d)
  • Preferowane doświadczenie zawodowe lub osoby rozpoczynające karierę zawodową
  • Niezależny i ostrożny sposób pracy

Kandydaci i firmy ufają nam od ponad 30 lat w poszukiwaniu nowej pracy i nowych współpracowników.
Chcesz znaleźć nową pracę. Aplikowanie do Schütze + Seifert jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Skontaktuj się z nami przez e-mail, telefon, czat lub WhatsApp, a my z przyjemnością zaoferujemy Ci odpowiednią pracę.

Miejsce pracy: 97080 Würzburg
Kununu - Top Company
Würzburg 97080 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-03-01