Alkalmazotti informatikai támogatás (m/f/d)

Würzburg
€2,900-tól Rugalmas munkaidő Mobil munkavégzés

Törjön új utakra egy dinamikus céggel, amelyet Würzburgban alapítottak, és amely ma már egész Németországban sikeres. Használja ki ezt a lehetőséget, és profitáljon kapcsolatainkból. Ajánljuk Önt régi ügyfelünknek, és megkönnyítjük Önnek az indulást.

Előnyök:

Szeretné tudni, mit szeretnek munkatársaink a Schütze + Seifertnél végzett munkájukban? Akkor tekintse meg a kununu (www.kununu.com/de/schuetze-seifert7) oldalon található munkavállalói véleményeinket.

Ezenkívül számíthatsz még rá:

  • Vonzó javadalmazási csomag (2 900 € - 3 600 €).
  • Átfogó bevezető program
  • Rugalmas munkaidő, munkaidő-számla és távmunka lehetősége.
  • lapos hierarchia és rövid döntéshozatali folyamatok

  • Informatikai, informatikai támogatói vagy informatikai adminisztrátori képzés.
  • Az általános Windows operációs rendszerek és az MS Office termékek jó ismerete.
  • Jó angol nyelvtudás
  • Tapasztalat a jegyrendszerekkel (Jira vagy hasonló) és a Windows felhasználói adminisztrációval, csoportpolitikákkal és az Active Directoryval kapcsolatban.
  • A hálózati és kommunikációs technológia jó ismerete

Az Ön feladatai:

  • 1.-2. szintű támogatás jegyrendszeren és telefonon keresztül
  • Közreműködés a Microsoft 365 bevezetésében
  • Dokumentáció készítése
  • Felhasználói adminisztráció az Active Directoryban
  • IT-projektekben való részvétel

A pályázók és a vállalatok már több mint 30 éve bíznak bennünk, amikor új munkahelyet és új munkatársakat keresnek. Hosszú távú karrierlehetőséget szeretne, mi a megfelelő felvételt biztosítjuk. A Schütze + Seiferthez való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon vagy chaten, és mi örömmel ajánljuk Önnek a megfelelő állást.

Munkahely: 97084 Würzburg
Kununu - Top Company
Würzburg 97084 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-04-16
Beszéljen velünk