PL

Please note: The content on our website has been machine translated. Therefore, please forgive us for small errors!

Pracownik wsparcia IT (m/k/d)

Würzburg
od 2 900 Elastyczne godziny pracy Praca mobilna

Zdobądź nowy grunt z dynamiczną firmą, która została założona w Würzburgu i obecnie odnosi sukcesy w całych Niemczech. Wykorzystaj tę okazję i skorzystaj z naszych kontaktów. Polecimy Cię naszemu wieloletniemu klientowi i ułatwimy Ci rozpoczęcie pracy.

Korzyści:

Chcesz wiedzieć, co nasi pracownicy uwielbiają w swojej pracy w Schütze + Seifert? Zapoznaj się z opiniami naszych pracowników na kununu (www.kununu.com/de/schuetze-seifert7).

Możesz również oczekiwać:

  • Atrakcyjnego pakietu wynagrodzeń (2 900 € - 3 600 €)
  • Kompleksowy program wprowadzający
  • Elastyczne godziny pracy, konto czasu pracy i możliwość pracy zdalnej
  • Płaskiej hierarchii i krótkich procesów decyzyjnych

Twój profil:

  • Wykształcenie w zakresie informatyki, wsparcia IT lub administracji IT
  • Dobra znajomość popularnych systemów operacyjnych Windows i produktów MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie z systemami zgłoszeń (Jira lub podobne) i administracją użytkownikami Windows, zasadami grup i Active Directory
  • Dobra znajomość technologii sieciowych i komunikacyjnych

Twoje zadania:

  • Wsparcie 1. / 2. poziomu za pośrednictwem systemu zgłoszeń i telefonu
  • Współpraca przy wprowadzaniu Microsoft 365
  • Tworzenie dokumentacji
  • Administracja użytkownikami w Active Directory
  • Udział w projektach IT

Kandydaci i firmy ufają nam od ponad 30 lat, gdy szukają nowej pracy i nowych współpracowników. Jeśli zależy Ci na długoterminowej perspektywie kariery, zatrudniamy właśnie Ciebie. Aplikowanie do Schütze + Seifert jest łatwiejsze niż kiedykolwiek: skontaktuj się z nami przez e-mail, telefon lub czat, a my z przyjemnością zaoferujemy Ci odpowiednią pracę.

Miejsce pracy: 97084 Würzburg
Kopiowanie ogłoszeń o pracę Link skopiowany
Kununu - Top Company
Würzburg 97084 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-04-16
Interesuje Cię ta praca?
Porozmawiaj z nami
Porozmawiaj z nami o
Umówić się na spotkanie
Jesteś zainteresowany pracą? W takim razie umów się na spotkanie.