Könyvelő (m/f/d)

Würzburg
2,800 €-tól 38,5 óra hetente Rugalmas munkaidő

Nagyfokú függetlenségre vágyik, és kihívást jelentő új feladatot keres egy sikeres és egészséges vállalatnál? Akkor tegye meg velünk a következő lépést. Mi ajánljuk Önt régi ügyfelünknek, lehetővé tesszük az indulást, és a legjobb feltételeket tárgyaljuk ki az Ön számára.

Előnyök:

Szeretné tudni, mit szeretnek a munkatársaink a Schütze + Seifertnél végzett munkájukban? Akkor nézze meg a kununu (www.kununu.com/de/schuetze-seifert) oldalon található munkavállalói véleményeinket.

Ezenkívül számíthatsz még:

  1. Vonzó javadalmazási csomag (2800 €-tól)
  2. Átfogó bevezető program az érdekes és változatos munkaterületen
  3. Rugalmas munkaidő a 38,5 órás hét keretében
  4. nagyszerű fejlődési és továbbképzési lehetőségeket

  1. Kereskedelmi képzés (ipari, irodai, nagy- és külkereskedelmi ügyintéző (m/f/d) vagy hasonló)
  2. Előnyt jelent az első munkatapasztalat
  3. MS Office magabiztos kezelése, lehetőleg SAP alapismeretekkel is (de nem elengedhetetlen).
  4. Kereskedelmi jogi alapismeretek

Az Ön feladatai:

  1. A beérkező szállítói bizonylatok önálló ellenőrzése, könyvelése és könyvelése.
  2. Vállalatközi elszámolások feldolgozása
  3. Bejövő bizonylatok ellenőrzése adószámla jellemzői alapján
  4. Havi, negyedéves és éves pénzügyi kimutatások elkészítése
  5. Belső kapcsolattartó a munkafolyamatokkal kapcsolatos kérdésekben és együttműködés annak továbbfejlesztésében

Pályázók és cégek már több mint 30 éve bíznak bennünk új munkahely és új munkatársak keresése során. Hosszú távú karrierlehetőséget szeretne, mi a megfelelő munkatársat vesszük fel. A Schütze + Seiferthez való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon vagy chaten, és mi örömmel ajánljuk Önnek a megfelelő állást.

Munkahely: 97084 Würzburg
Kununu - Top Company
Würzburg 97084 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-04-16
Beszéljen velünk