PL

Please note: The content on our website has been machine translated. Therefore, please forgive us for small errors!

Pracownik księgowości (m/f/d)

Würzburg
od 2800 38,5 godzin tygodniowo Elastyczne godziny pracy

Czy chcesz mieć dużą niezależność i szukasz nowej, pełnej wyzwań roli w odnoszącej sukcesy i zdrowej firmie? W takim razie zrób z nami kolejny krok. Polecimy Cię naszemu wieloletniemu klientowi, umożliwimy rozpoczęcie pracy i wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki.

Korzyści:

Chcesz wiedzieć, co nasi pracownicy uwielbiają w swojej pracy w Schütze + Seifert? Zapoznaj się z opiniami naszych pracowników na kununu (www.kununu.com/de/schuetze-seifert).

Możesz również oczekiwać:

  1. Atrakcyjnego pakietu wynagrodzeń (od 2 800 €)
  2. Kompleksowy program wprowadzający w interesujący i zróżnicowany obszar pracy
  3. Elastyczne godziny pracy w ramach 38,5-godzinnego tygodnia pracy
  4. Duże możliwości rozwoju i dalszego szkolenia

Twój profil:

  1. Wykształcenie handlowe (referent ds. handlu przemysłowego, biurowego, hurtowego i zagranicznego (m/k/d) lub podobne)
  2. Wstępne doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem
  3. Pewna obsługa MS Office, najlepiej również podstawowa znajomość SAP (ale nie jest to konieczne)
  4. Podstawowa znajomość prawa handlowego

Twoje zadania:

  1. Samodzielna weryfikacja, przypisywanie kont i księgowanie przychodzących dokumentów dostawców
  2. Przetwarzanie rozliczeń międzyfirmowych
  3. Sprawdzanie dokumentów przychodzących na podstawie charakterystyki faktury podatkowej
  4. Przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych
  5. Kontakt wewnętrzny w przypadku pytań dotyczących procesu workflow i współpraca przy jego dalszym rozwoju

Kandydaci i firmy ufają nam od ponad 30 lat w poszukiwaniu nowej pracy i nowych współpracowników. Jeśli zależy Ci na długoterminowej perspektywie kariery, zatrudnimy Cię we właściwy sposób. Aplikowanie do Schütze + Seifert jest łatwiejsze niż kiedykolwiek: skontaktuj się z nami przez e-mail, telefon lub czat, a my z przyjemnością zaoferujemy Ci odpowiednią pracę.

Miejsce pracy: 97084 Würzburg
Kopiowanie ogłoszeń o pracę Link skopiowany
Kununu - Top Company
Würzburg 97084 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-04-16
Interesuje Cię ta praca?
Porozmawiaj z nami
Porozmawiaj z nami o
Umówić się na spotkanie
Jesteś zainteresowany pracą? W takim razie umów się na spotkanie.